Kokku koguti rohkem kui 70 m3 prügi. Kõige hullemas seisus on Paldiski metsaalused ning teeääred. Koristuse käigus leiti mitmeid rahakotte ning kaks mürsku. Mürskude leidmisest teavitati Päästeametit ning need toimetati minema. Kokku kogutud prügi toimetati järelhaagistega  konteineritesse ning sealt edasi prügijaamadesse. Prügi kokkukorjamine toimus elanike autode ja haagistega. Kahjuks teatas Paldiski Linnahooldus viimasel hetkel, et nemad antud üritusel ei osale ega oma tehnikat ei anna, kuigi eelnev kokkulepe selleks, et osaletakse, oli olemas.

Kõikide talgupäeval osalejate vahel loositi välja lennupiletid kahele Tallinn-Kuressaare-Tallinn. Lisaks loositi välja lohutusauhindu, milleks olid kaks karpi maitsvaid kohukesi.

Talgupäeva korraldajad tänavad kõiki, kes andisd oma panuse puhtama elukeskonna nimel. Talgulised tegid ära suure töö ja Paldiski on taaskord palju puhtam ja parem.

Paldiski Talgupäeva 2014 toetasid Heategevusfond Uus Laine, Nelja Energia, GreenMarine, Avies AS, Assistor AS, MTÜ Boris Tšaplõgini Mälestusfond ja Esteve Terminal. Koostööpartneritena osalesid talgupäeval Muinuskaitseamet, Eesti Kunstimuuseum ja Pakri Plaza.