Storia esinemised on ainulaadsed ja nende muusika ajatu. Ta on üks väheseid Šveitsis käsitsi valmistatava hang-trummi mängivaid lauljaid. Storia ühendab hangi hüpnootilised meloodiad ja taevalikuna kõlava vokaali muinasjutuliseks rännakuks läbi helide. Esimest korda Eestis esinev Storia juhib kuulajaid oma lugude maagiasse Rootsi kitarristi Peter Wickströmi abiga, kellega koos anti hiljuti välja ka live-album "Light as a feather" ("Kerge nagu sulg"). See nimi sobib ka iseloomustamaks Storia esinemist Padise kloostris.

Hang Massive'i nime taga peituvad Danny Cudd ja Markus Johansson. Praeguseks üle maailma esinenud hang-trummi duo alustas koos mängimist 2010. aastal. Aina rohkem maailmas tuntust koguv Hang Massive võlub publikut võimsa, aga samas rahustava muusikaga. Eestis esimest korda kõlava hang-trummi mängimise meistritena pakuvad Danny ja Markus Padisel unustamatu elamuse, milles on läbi põimunud maagilised rütmid iidsetest müüridest õhkuvate mälestustega, mis omakorda tekitavad täiusliku sünergia. Nende debüütalbumilt "Beats for your feet" pärit lugu "Once again" on kogunud Youtube'is ligi poolteist miljonit vaatamist.

Mari Pokinen - Eestis pikemat tutvustamist mitte vajav näitleja, laulja ja laulukirjutaja. Mari on vahetu ja siiras tüdruk kitarriga. Maril on haruldane oskus oma lauludega pugeda iga kuulaja salajasemasse hingesoppi ja punuda sinna pesa... ja sinna jääda.

Padisel on laval Mari, kitarr ja tema laulud.

Toetajad: Padise vald, Martini, muudaelu.eu, Ekoy Elektroonika OÜ
Soovijatel on võimalus ööbida Padise mõisas. Info ja tubade broneerimine www.padisemois.ee

Ajakava

19.00 Avatakse uksed - Martini baar ja Chillout koda

20.00 Mari Pokinen

21.00 Storia

22.00 Hang Massive

Kontserdi algus kell 20. Uksed avatakse tund varem.

Avatud Martini lounge ja Chillout Koja vesipiibunurgake.

Piletid ja info Piletilevis.