Näitused:
Rapla kunstiklubist Rapla kunstiseltsini

saalis, vitriinis ja lasteosakonnas

Teavikute näitused:

Helide maailm
kojulaenutuses

Eestist kirjutatakse ...
kojulaenutuses

Piraadid ja mereröövlid
lasteosakonnas

Raplamaa kunstnikke
lugemissaalis

Üritused:
8. novembril kell 17.30
Muinasjutuõhtu mudilastele

16. novembril
Lastekirjanik Mika Keränen kohtub oma lugejatega:

kell 12.00 Hagudi raamatukogus
kell 14.00 Rapla Keskraamatukogus

30. novembril kell 11.30
Rein Veidemann: silmitsi ja kuuldel eesti kirjandusega

8. detsembril kell 18.00
Koduloopäev Raplamaa kunstielust 1988-...

14. detsembril kell 17.30
Muinasjutuõhtu mudilastele: etendus Jõulukellad

Raamatukogu avatud:
E-R 11.00-19.00
L 10.00-16.00

25. novembril raamatukogu suletud koristuspäev

1. detsembril viivisevaba päev


Sadolin Spordihoone
www.sadolinspordihoone.ee

novembril 10.00
Rahvastepall, 4.-5. klass

11. novembril 19.00
Korvpalli Balti Liiga II d
Rapla
vs Šakalai

12. novembril 17.00
Korvpalli Balti Liiga II d
Rapla
vs Techasas

13. novembril 16.00
Poiste A-klassi Eesti MV
Rapla KK
vs KK Hito

19. novembril 17.00
Korvpalli Meistriliiga
Piimameister Otto/Rapla
vs BC Kalev/Cramo

26. novembril 12.30
FC Reformierakond saalijalgpall MV II liiga

26. novembril 17.00
Korvpalli Balti Liiga II d
Rapla
vs TT Ü

28. novembril 17.30
Poiste A-klassi Eesti MV
Rapla KK
vs Pärnu KK

1. detsembril 9.30
Korvpall, 5.-7. klass

1. detsembril 19.00
I liiga
Rapla KK
vs TÜ II

3. detsembril 17.00
Korvpalli Meistriliiga
Piimameister Otto/ Rapla
vs

5. detsembril 17.45
A-klassi Eesti MV
Rapla KK
vs Salva/ Tartu I

8. detsembril 19.00
Korvpalli Balti Liiga II d
Rapla
vs Valmiera

9. detsembril 19.00
Korvpalli Balti Liiga II d
Rapla vs Turiba

10.-11. detsembril 10.00
Tantsukooli Mustang võistlustantsuturniir

17. novembril 15.00-20.00
Dr. Gunnar Männiku vastuvõtt


Rapla Kultuurikeskus
www.raplakultuur.ee

novembril kell 9.00
Mardilaat

18. novembril kell 19.00
Monoteatri etendus „Minu hind"
Piletid eelmüügis 8.-/10.-

23. novembril kell 18.00
Tobiase keelpillikvartett koos Liis Viiraga
harfil
Täispilet 4.-, sooduspilet 2.50

24. novembril kell 18.00
Advendiaja õpituba Maie Kellmanniga

Vitspunumine
Osalus 8.-

25. novembril
Organismi diagnostika

Info telefonil 502 7720

25. novembril kell 18.00
Tantsurühma Seeniorid 15. juubeli kontsert

Tasuta

26. novembril kell 19.00
Tule- ja tantsushow

Pilet 5.-

28. novembril kell 19.00
Pärimusõhtu Mikk Sarvega

Regilaul
Tasuta

29. novembril kell 10.30
Doonoripäev

8. detsembril kell 18.00
Advendiaja õpituba Mariann Rooslaga

Loeng „Õueruum talvel. Jõuluootusest majas ja aias"
Osalus 5.-

10. detsembril kell 12.00
Advendiaja õpituba Riina Valvikuga

Siidimaal „Siidile maalitud ootus"
Osalus 19.-

13. detsembril kell 19.00
Kaunis küünlavalgusõhtu koos Henry Laksiga

Pilet eelmüügis 5.-

14. detsembril kell 18.00
Advendiaja õpituba Hele-Mai Truutsiga

Nunovilt. Siidi ja villa ühendamine salliks
Osalus 15.-


EELK Rapla Maarja- Magdaleena kogudus
www.eelkrapla.ee

Pühapäeval, 13. novembril kell 12.00
Isadepäeva perejumalateenistus

Kaastegevad pühapäevakooli lapsed

kell 18.00
Kontsert „Kuule mu palve häält ..."

Hingedeaja mõtisklus Pärt Uusbergi muusikaga, esinevad segakoor Head Ööd Vend, segakoor Huik, meeskoor Jõud ja Otsa kooli puhkpilliorkester piletitega

Neljapäeval, 17. novembril kell 17.00
Piiblitund

Jaakobuse kirja 4. peatükk

Pühapäeval, 20. novembril kell 12.00
Igavikupüha jumalateenistus

Mängib pasunakoor, süütame küünlad kirikuaasta jooksul lahkunute mälestuseks

Laupäeval, 26. novembril kell 12.00
Vennastekoguduse kuulutustund

Inglisaalis 


kell 18.00
Advendiaja algus

Advenditule saatmine kihelkonna valdadesse ja jõulurahu väljakuulutamine, kaastegevad Maarja koor ja Rapla muusikakooli õpilased

kell 19.00
Tulede süütamine linna jõulupuul kirikupargis

Pühapäeval, 27. novembril kell 12.00
I advendi jumalateenistus

Kirikuaasta algus, laulavad koguduse segakoor ja pühapäevakooli lapsed

Neljapäeval, 1. detsembril kell 17.00
Piiblitund

Inglisaalis Jaakobuse kirja 5. peatükk

Pühapäeval, 4. detsembril kell 12.00
II advendi jumalateenistus

Laulavad naiskoor Õnnehein ja Vändra valla naiskoor