Tänan siinkohal vastuvõtjaid, Abja Gümnaasiumi direktorit Jüri Ojamaad ja Abja valla sporditöö organisaatorit Mikola Misjukki. Kahjuks ei saanud turniirist osa võtta Abja enda võistkond. Loodame neid näha järgmisel aastal.

Nüüd turniirist: poolfinaali pääsesid A alagrupist FC Pärna ja JK Karksi, alagrupist B Ritsikad Viljandist ja Rantipol Võrust. Finaali jõudsid nendest Ritsikad ja Rantipol. Vihmasajus toimunud finaali võitsid Ritsikad. Kolmas koht FC Pärnale. Tänan kohtunikke Toomas Suigusaart ja Kaido Luidet turniiri korrektse läbiviimise eest.

Seekordsed võistkonnad olid väga ühtlased, mis ongi eesmärk, kuna turniirist võtavad osa III ja II liiga võistkonnad ning võib ka ise võistkonna moodustada.

Kuna järgmisel aastal mängime juba August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi uhiuuel staadionil, on minu kui JK Karksi presidendi unistus, et meie võistkond mängib uuesti Eesti MV liigades. Tingimused selleks saavad olema ju väga head. Selleks tuleb taastada finantsiline kindlus, mis masuaastatega kadus. Ja mis on noortele paremaks motivatsiooniks, kui näha suurt jalgpalli oma kodus. Selleks teeme eeltööd. Kohtumiseni 14. turniiril.

Üritust toetas Karksi vald.

Foto: Enn Sarv

Jalgpallurid mänguhoos