Minu vaieldamatu lemmikpood Tabasalus on Kallaste pood.
Alati sõbralikud ja naeratavad müüjad. Hea väike pood, kus on alati lihtne kaupa üles leida. Rimis on küll palju kaupa, kuid selle ülesleidmine on alati tõeline saavutus. Ja pealegi on seal kassajärjekord väga pikk. Kalapoe mõttest siinsamas Tabasalus ei ole ma aru saanud.

SULEV ROOS
Volikogu liige,
eksvallavanem

Toidu ning esmatarbekaubad ostan Tabasalu Rimist või Säästumarketist. Harvem külastan Kallaste poodi. Tabasalus valikut jätkub.

Mis puutub teistesse valla kantidesse, siis on paiguti olukord kauplustega päris kurb. Suurupi-Muraste piirkonnas pole poode, Kumnas-Tutermaal üks väike ning Harkus ka üks. Harkujärve-Alasniidu kant on kaupluseta.

TATJANA RAHAMÄGI
Kumna küla elanik

Ma käin poes kas Tallinnas või Keilas. Sealt ostan nii toidu kui muu eluks vajaliku. Kumnas pole ju kauplust enam ammu. Üks kauplusauto küll proovis siia ringi teha, kuid väidetavalt oli omanik pettunud vähese müügi pärast.

Tutermaal on avatud küll Lepsoni pood. Aga seal käin ma väga harva.

Aga siia kanti on kindlasti korralikku kauplust väga tarvis. Külades on ju ka vanu inimesi, kes ei jõua kaugele minna. Ja nooremad tahavad süüa ning ühte-teist vajalikku.

REIN PARS
Harku küla elanik

Eks see poeskäik jääb enamusel juhtudest ikka Õismäele või Haaberstisse. Aga kui on asja Tabasallu, siis käin ikka sealsetes kaubakeskustes ka. Meie külas ega naabrite juures Harkujärvel ei ole ühtegi kauplust.