Nagu ikka, olid populaarsed need alad, kus võisteldi naljaga pooleks. Katkematu rivi ootas pääsu kettaheitesektorisse, et selgitada parim Vihaviskaja - auhinnaks võitjale Valtu spordihoone poolt välja pandud saunapilet, kenasti Kalju Kalda poolt kujundatud ja isegi sisaldas koha sõbrale lavalaudadel. Meremiili jooks on populaarsust võitnud ja auhinnad vägevad - Kehtna Mõisa OÜ vorstitsehh huugas terve nädala, et mailerite auhinnakotid oma maitsva toodanguga täita.

Kehtna naised-noorikud jäid seekord hätta - kogu naiste auhinnalaud veeres mürinal Rakvere poole, nagu neil endil lihatööstust ei olekski. Meestest pani aga Reigo asjad paika, korralduskohustuste kõrvalt jõudis ta selle miiligi läbi lipata ja oma küla toodangu koju jätta.

Rapla Autoapteek OÜ seisab ikka hea sohvrite eest, seekord ei läinud varuosad autole, vaid auhind määrati mehele, kes suudab auto näpu otsas kõige kiiremini 30 meetrit läbida. Pavel suutiski koju jätta mitmefunktsionaalse õhuga täidetava tugitooli, mis passib vette ja ka kuivale maale. Täname sponsoreid: Kehtna Mõisa OÜ, Autoapteek OÜ, Valtu Spordimaja ja eks õla pani alla ka Kehtna Vallavalitsus. Suur tänu Gunnar Kurele alias Mihkel Jaaksonile lõbusa meeleolu ja sütitavate kõnede eest.